Wynajem maszyn budowlanych

wstecz

Firma KRAZ świadczy kompleksowe usługi z zakresu robót ziemnych i prac rozbiórkowych oraz transportu ciężarowego. Tak bogatą ofertę usług możemy zaproponować dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu naszej firmy. W naszej flocie znajdą Państwo niezawodne koparki, spychacze, koparko-ładowarki, czy wywrotki. Posiadamy również specjalistyczny sprzęt do wyburzeń budynków. Wszystkie maszyny budowlane pozostawiamy do Państwa dyspozycji w ramach oferty wynajmu. Jest to propozycja skierowana do firm i instytucji z Gdyni oraz innych miejscowości na Pomorzu, zainteresowanych dzierżawą sprzętu m.in. do wykonania wykopów, odwiertów, przewozu oraz przeładunku. Wypożyczamy sprzęt na okres krótko- lub długoterminowy, zapewniając konkurencyjne warunki współpracy w tym zakresie. Dostarczamy maszyny również z obsługą operatorów, którzy mają duże doświadczenie w wykonywania trudnych prac terenowych. Dzięki ich długoletniej praktyce zawodowej, nawet najbardziej skomplikowane zadanie może być zrealizowane sprawnie i w kontrolowany sposób.

 

Zalety wynajmu koparek w Gdyni

 

Prace remontowo-budowlane wymagają od firm użycia wielu sprzętów. Bardzo często, jednak nie ma konieczności zakupu wszystkich maszyn. O wiele lepszą i korzystniejszą opcją jest ich wynajem. Dlaczego tak wiele firm z Gdyni decyduje się na takie sposób działania? Po pierwsze wynika to z chęci obniżenia kosztów prac. Zakup maszyn budowlanych jest inwestycją, która jest opłacalna tylko w przypadku ich częstego używania. Zazwyczaj o wiele lepszym rozwiązaniem jest wynajem, który pozwala na wykonanie określonej pracy i oddanie maszyny do firmy nią zarządzającej. W ten sposób przedsiębiorca redukuje koszty związane z jej eksploatowaniem. Dodatkowo, dzięki wynajmowi możliwe jest wybranie sprzętu, który dopasowany jest do konkretnych prac budowlanych i pozwala na ich precyzyjne wykonanie. Wynajem koparek to także pewność związana z jakością sprzętu i bezpieczeństwem jego użytkowania. Nasza firma, oferując wynajem maszyn budowlanych dba o to, by były one w pełni sprawne. W razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii możliwa jest ich szybka wymiana.

 

Dlaczego wynajem maszyn budowlanych się opłaca?

 

Tworząc ofertę wynajmu maszyn budowlanych dla naszych klientów wzięliśmy pod uwagę wszystkie istotne kwestie dotyczące zarówno bezpieczeństwa przeprowadzanych prac, jak i wymagań osób korzystający z takich usług. Posiadamy sprawdzony sprzęt najlepszych marek, który dostosowany jest do wykonywania różnych robót. Chcemy, by klienci znaleźli u nas wszystkie potrzebne urządzenia i mogli swobodnie wynajmować potrzebny im w danym momencie sprzęt. Dbamy o to, by był on sprawny, dlatego maszyny przechodzą regularną kontrolę. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb klientów, dlatego w razie potrzeby przedłużenie okresu wynajmu nie jest żadnym problemem.


W celu ustalenia szczegółów wynajęcia potrzebnej Państwu maszyny budowlanej, zapraszamy do kontaktu.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy