Sprzedaż kruszywa betonowego

wstecz

Prowadząc naszą działalność staramy się jak najlepiej wykorzystywać pozyskiwane podczas prac ziemnych i rozbiórek surowce, które nadają się do ponownego użytku. Dlatego uruchomiliśmy produkcję ziemi ogrodniczej, a materiał uzyskiwany podczas wyburzeń przerabiamy na kruszywo betonowe. Najczęściej wykorzystujemy piasek, żwir oraz skały bazaltowe, które sprawiają, ze powstały materiał jest niezwykle wytrzymały. Gruz, z którego powstaje nasze kruszywo, podajemy starannej selekcji. Sortujemy nienadające się do recyklingu odpady, w tym charakterystyczne dla budowlanego materiału betonowego zbrojenia. Następnie kruszymy gruz do wymaganej wielkości frakcji.

 

Zastosowanie kruszywa z betonu

 

Oferowane kruszywo z betonu nadaje się pod budowę dróg asfaltowych, parkingów czy też podjazdów wykładanych kostką. Z uwagi na to, że ma niską chłonność wody, może być stosowane jako samodzielne utwardzenie gruntu, np. lokalnych lub wewnątrzosiedlowych dróg. Ponieważ jedną z naszych wiodących usług są wszelkiego rodzaju prace ziemne, mogą Państwo nam zlecić ich wykonanie wraz z dowozem niezbędnego materiału. Zamykając oba zapotrzebowania w jednej ofercie, uzyskują Państwo świetne warunki współpracy i propozycję jeszcze lepszej ceny za potrzebne kruszywo. Zlecenia związane z jego dowozem realizujemy na terenie całego województwa pomorskiego, na czas dostarczając materiał w wyznaczone miejsce.

 

Kruszywo betonowe – oferta ponownego wykorzystania materiału

 

Dzięki zastosowaniu własnej produkcji jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom możliwość kruszenia betonu na materiał dowolnej frakcji. Dzięki temu kupujący mogą dostosować go bezpośrednio do swoich potrzeb. Dobór odpowiedniego rodzaju kruszywa betonowego jest niezwykle ważny podczas prac budowlanych. Zapewnia on trwałość, stabilność oraz solidność powierzchni. Oferowany przez nas gruz doskonale sprawdza się, jako materiał na podbudowę. Odpowiednio dobrany i wyłożony ma znakomite właściwości mrozoodporne. Świetnie chroni także powierzchnię przed nasiąkaniem wody. Produkowane przez nas kruszywo wykorzystywać można zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach zarządzanych przez firmy na terenie Gdyni oraz okolic.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy