Sprzedaż kruszywa betonowego

wstecz

Prowadząc naszą działalność staramy się jak najlepiej wykorzystywać pozyskiwane podczas prac ziemnych i rozbiórek surowce, które nadają się do ponownego użytku. Dlatego uruchomiliśmy produkcję ziemi ogrodniczej, a materiał uzyskiwany podczas wyburzeń przerabiamy na kruszywo betonowe. Gruz, z którego powstaje nasze kruszywo, podajemy starannej selekcji. Sortujemy nienadające się do recyklingu odpady, w tym charakterystyczne dla budowlanego materiału betonowego zbrojenia. Następnie kruszymy gruz do wymaganej wielkości frakcji.

Zastosowanie kruszywa z betonu

Oferowane kruszywo z betonu nadaje się pod budowę dróg asfaltowych, parkingów czy też podjazdów wykładanych kostką. Z uwagi na to, że ma niską chłonność wody, może być stosowane jako samodzielne utwardzenie gruntu, np. lokalnych lub wewnątrzosiedlowych dróg.

Ponieważ jedną z naszych wiodących usług są wszelkiego rodzaju prace ziemne, mogą Państwo nam zlecić ich wykonanie wraz z dowozem niezbędnego materiału. Zamykając oba zapotrzebowania w jednej ofercie, uzyskują Państwo świetne warunki współpracy i propozycję jeszcze lepszej ceny za potrzebne kruszywo. Zlecenia związane z jego dowozem realizujemy na terenie całego województwa pomorskiego, na czas dostarczając materiał w wyznaczone miejsce.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy