Obsługa komunalnych oczyszczalni ścieków

wstecz

Usługowo zajmujemy się bieżącymi konserwacjami oraz obsługą komunalnych oczyszczalni ścieków w Gdyni. W ramach współpracy zobowiązujemy się zachować wymagany porządek i właściwy stan sanitarny na ich terenie. Obsługujemy m.in. komory sedymentacji i biostabilizacji, piaskowniki, komory oraz poletka osadowe. Wykonujemy wszelkie prace, które mają na celu poprawę funkcjonowania tych urządzeń, w tym systematyczne czyszczenie. Uczestniczymy w naprawach, które prowadzą do usunięcia wynikłych awarii technicznych.

Współpracując z zakładami komunalnymi zapewniamy własny sprzęt potrzebny do wykonywania podstawowych i doraźnych zadań, np. do wywozu i utylizacji osadów ściekowych. Korzystamy m.in. z wywrotek oraz koparko-ładowarek, czyli najbardziej przydatnych maszyn w realizacji tego typu usług. Obsługują je operatorzy z dużym dorobkiem zawodowym, dzięki czemu zlecane nam prace wykonywane są szybko i bez zakłóceń spowodowanych brakiem kompetencji lub doświadczenia.

 

Pomoc w obsłudze oczyszczalni ścieków w Gdyni

 

Specyfika naszej pracy wiąże się z koniecznością przestrzegania wielu zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Doskonale wiemy, że utylizowane przez nas substancje i osady mogą być niebezpieczne. W związku z tym w trakcie współpracy z oczyszczalniami ścieków zabezpieczamy odpady, tak, by proces ich transportu i utylizacji przebiegał poprawnie i profesjonalnie. Specjalizujemy się w wywozie osadów z oczyszczalni ścieków. Jesteśmy w stanie zabrać odpady ciekłe takie, jak: oleje, szlamy, czy inne tłuszcze. Posiadamy specjalne pojemniki, które pozwalają na ich bezpieczny transport. Zapewniamy profesjonalną pomoc oraz szybką i fachową obsługę na najwyższym poziomie. Usługi świadczymy na terenie Gdyni oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów oferty.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy