Prace ziemne

wstecz

W solidny i sprawny sposób realizujemy wszystkie powierzone nam zadania z zakresu prac ziemnych. Działamy na zlecenie dużych i niewielkich przedsiębiorstw prywatnych oraz państwowych, które mają potrzebę skorzystania z usług profesjonalnych wykonawców robót ziemnych w Gdyni, jak również w innych miejscowościach na terenie województwa pomorskiego. Wykonujemy roboty takie jak: korytowanie, niwelacja terenu, wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne oraz pod fundamenty. Podejmujemy się również wymiany lub wzmocnienia gruntu. Przy wykopach równocześnie oferujemy wywóz pozyskanej ziemi. Ponieważ zajmujemy się produkcją, a tym samym sprzedażą ziemi ogrodniczej i kruszywa betonowego, dysponujący własnym transportem, którym dowozimy wszelakie potrzebne inwestorom materiały.

O fachowości naszych usług przesądza jakość maszyn oraz wykwalifikowana, doświadczona kadra operatorów. Dzięki temu wykonujemy zlecenia o różnej skali trudności, podpowiadając rozwiązania, które nie powodują przestojów robót i pozwalają ukończyć je w oczekiwanym czasie. Zawsze dotrzymujemy słowa i stawiamy się na miejsce zlecenia w wyznaczonym przez inwestora terminie. Dlatego można liczyć na naszą odpowiedzialność, z którą podchodzimy do realizacji każdego wyznaczonego nam zadania.

 

Roboty ziemne koparko-ładowarką

 

Na tle innych firm wyróżnia nas posiadanie nowoczesnego i wielofunkcyjnego sprzętu, który pozwala na wykonywanie różnorodnych prac dostosowanych do potrzeb klientów. Jednymi z najczęściej wykonywanych przez nas usług są te obejmujące prace koparko-ładowarką. Używanie tego sprzętu wymaga dużego doświadczenia, skupienia oraz umiejętności technicznych. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy od lat zajmują się robotami budowlanymi. Są więc w stanie przygotować dla Państwa ziemię dokładnie według założeń i potrzeb. Najczęściej zajmujemy się oddzielaniem urobku od gruntu i przenoszeniem go na wyznaczone miejsce – składowisko lub środek transportu. Dzięki naszym nowoczesnym, a zarazem uniwersalnym koparko-ładowarkom możliwe jest:

  • skarpowania terenu,
  • korygowanie terenu,
  • spłycenie terenu,
  • przygotowywanie terenu pod fundamenty budowy,
  • dostosowanie terenu do budowy sieci kanalizacyjnych i dróg,
  • wykonanie różnych innych prac ziemnych.

Koparko-ładowarki, z których korzystamy to maszyny sprawdzające się w wielu sytuacjach. Są w stanie poradzić sobie z różnymi podłożami, zarówno tymi miększymi, jak i twardszymi. Doskonale nadają się do wykonywania cięższych prac i czasochłonnych równań terenów na terenie Gdyni i całego województwa pomorskiego.

 

Roboty ziemne – niwelacja terenów zielonych

 

Wykonywana przez nas usługa niwelacji terenu jest procesem, który ma na celu właściwe ukształtowanie terenu. Wykonuje się ją według przyjętych założeń i oczekiwanych efektów. Pozwala na przystąpienie do dalszych prac budowlanych. Niwelacja terenu może być przeprowadzana na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wyrównanie terenu poprzez usunięcie nadmiaru gruntu. W trakcie tych prac zajmujemy się wywożeniem zbędnego materiału i wyrównywaniem powierzchni. Drugim sposobem na niwelację terenu jest uzupełnienie braków w gruncie poprzez dowiezienie go z innych miejsc i również wyrównanie terenu. Proces ten pozwala między innymi na przygotowanie działki do założenia ogrodów i innych terenów zielonych. To doskonały sposób na zmianę ukształtowania terenu według przyjętych wcześniej projektów i zaleceń. Roboty ziemne wykonywane przez naszą firmę to gwarancja przygotowania powierzchni do prac takich, jak sadzenie roślin, zakładanie trawników, stawów, oczek wodnych, czy montaż ogrodzeń.

 

Wykopy pod budowę domu

 

Wśród naszych usług znajdą Państwo możliwość współpracy w zakresie przygotowywania działek pod budowę domów. Takie prace wymagają precyzyjności oraz skupienia w trakcie wykonywanych działań. Dokładne zaplanowanie prac ziemnych, w tym wykopów bezpośrednio wpływa na stabilność budowanych obiektów i bezpieczeństwo mieszkańców. Zajmujemy się kompleksowym i dokładnym przygotowaniem działek pod budowę. Zakres naszych prac obejmuje między innymi: wycinkę drzew, wyrównywanie terenu oraz wykonywanie wykopów pod fundament. Działamy według planów i projektów budowlanych, dzięki czemu zarówno my, jak i nasi klienci mamy pewność, że wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zaleceniami oraz obowiązującymi normami.

Zapraszamy do współpracy z firmą, za której wyborem przemawia wyważony stosunek jakości do ceny oferowanych usług prac ziemnych oraz dobre opinie dotychczasowych klientów. Jesteśmy zespołem fachowców, którzy zapewniają elastyczne podejście do klientów. Na każdym etapie współpracy zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Zakres prac dokładnie konsultujemy z klientami. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań. W razie potrzeby doradzamy także w kwestiach okołobudowlanych – w wyborze materiałów, rozwiązań, czy sposobów prowadzenia prac. Zapraszamy do skorzystania z oferty klientów z Gdyni oraz okolic.

 

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy