Prace ziemne

wstecz

W solidny i sprawny sposób realizujemy wszystkie powierzone nam zadania z zakresu prac ziemnych. Działamy na zlecenie dużych i niewielkich przedsiębiorstw prywatnych oraz państwowych, które mają potrzebę skorzystania z usług profesjonalnych wykonawców robót ziemnych w Gdyni, jak również w innych miejscowościach na terenie województwa pomorskiego. Wykonujemy roboty takie jak: korytowanie, niwelacja terenu, wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne oraz pod fundamenty. Podejmujemy się również wymiany lub wzmocnienia gruntu. Przy wykopach równocześnie oferujemy wywóz pozyskanej ziemi. Ponieważ zajmujemy się produkcją, a tym samym sprzedażą ziemi ogrodniczej i kruszywa betonowego, dysponujący własnym transportem, którym dowozimy wszelakie potrzebne inwestorom materiały.

O fachowości naszych usług przesądza jakość maszyn oraz wykwalifikowana, doświadczona kadra operatorów. Dzięki temu wykonujemy zlecenia o różnej skali trudności, podpowiadając rozwiązania, które nie powodują przestojów robót i pozwalają ukończyć je w oczekiwanym czasie. Zawsze dotrzymujemy słowa i stawiamy się na miejsce zlecenia w wyznaczonym przez inwestora terminie. Dlatego można liczyć na naszą odpowiedzialność, z którą podchodzimy do realizacji każdego wyznaczonego nam zadania.

Zapraszamy do współpracy z firmą, za której wyborem przemawia wyważony stosunek jakości do ceny oferowanych usług prac ziemnych oraz dobre opinie dotychczasowych klientów.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy