Transport ciężarowy

wstecz

Usługi takie jak roboty ziemne, wykopy lub wyburzenia obiektów wymagają profesjonalnego transportu ciężarowego, bez którego nasza działalność nie miałaby racji bytu. Dlatego na wyposażeniu parku maszynowego naszej firmy znajdują się samochody ciężarowe przystosowane do specyfiki wykonywanych przez nas usług. Dysponujemy wywrotkami oraz ciągnikami siodłowymi, dzięki którym zabezpieczamy transport materiałów na terenie województwa pomorskiego. Są to pojazdy wykorzystywane podczas realizacji zleceń wymagających przewozu ziemi, gruzu lub oferowanego przez nas kruszywa betonowego. Z racji charakteru naszych usług zapewniamy przywóz materiałów sypkich do budowy dróg lub fundamentów, takich jak żwir, piasek, ziemia, torf i inne. Pomagamy również w uprzątnięciu terenu poprzez wywóz pozostałego po wyburzeniach budynków gruzu. Zapewniamy też dostawy własnej produkcji ziemi ogrodniczej.

 

KRAZ w terenie – usługi transportowe

 

Nasza oferta transportu ciężarowego dostosowana jest do potrzeb rynku oraz klientów. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam na pracę z różnymi materiałami. W trakcie rozmowy z klientem jesteśmy w stanie pomóc mu w wyborze najlepszej oferty oraz pojazdów, które najlepiej sprawdzą się podczas przewozu konkretnych materiałów. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami. Dostarczamy usługi, które polegają na transporcie materiałów ciężkich i lekkich. Gwarantujemy bezpieczne i terminowe usługi transportowe. Dbamy o to, by wywożone odpady nie mieszały się ze sobą. Po wykonaniu konkretnej usługi dokładnie oczyszczamy pojazdy, tak, by odpowiednio przygotować je do realizacji kolejnego zlecenia. Nasze usługi transportu ciężarowego realizowane są na terenie całego województwa pomorskiego.

Naszą cechą jest bezwzględne dotrzymywanie warunków umów. Dlatego pilnujemy ustalonych terminów i dbamy o stały, dobry kontakt z klientem, co umożliwia nam szybką reakcję na jego potrzeby. Zapraszamy serdecznie do podjęcia współpracy z firmą KRAZ – rzetelnego realizatora usług transportowych związanych z przywozem i odbiorem materiałów budowlanych.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy