Sprzedaż ziemi ogrodniczej

wstecz

Wykonując przez lata różnego rodzaju prace ziemne, w tym np. niwelacje terenu, zauważyliśmy potrzebę zmodyfikowania oferty o sprzedaż ziemi ogrodniczej. Aktualnie jesteśmy jej producentem, a dostawy ziemi oferujemy prywatnym i państwowym inwestorom, którzy realizują duże lub małe projekty związane z uporządkowaniem terenu na terenie Gdyni i województwa pomorskiego. Dostarczamy ziemię do zakładanych lub modernizowanych przydomowych ogrodów, jak również do miejskich parków, skwerów, trawników i innych miejsc zieleni. Posiadamy w sprzedaży wyłącznie dobrze przygotowaną na podłoże ogrodnicze ziemię, która zapewnia prawidłowy wzrost roślin. Jest to ziemia uniwersalna, na której równie dobrze rośnie trwa, warzywa, kwiaty lub drzewa.

 

Produkcja ziemi ogrodowej

 

Ziemia ogrodnicza naszej produkcji wydobywana jest z podlegających kontroli pól eksploatacyjnych, dlatego uwolniona jest od nasion chwastów. Przy wydobyciu jest oczyszczana z bruzd, kamieni i innych zanieczyszczeń, i tylko przez krótki czas przechowujemy ją w pryzmach, co zapobiega wysuszeniu. Tym sposobem klienci otrzymują ziemię najlepszej jakości, gotową do użycia jako podłoże ogrodów, sadów, zieleniaków. Wraz z ziemią zapewniamy specjalistyczny transport ciężarowy, realizowany przy użyciu wywrotek. Dzięki temu zamówiony przez Państwa towar trafia dokładnie w wyznaczone miejsce i w umówionym terminie.

 

Kiedy warto zdecydować się na zakup ziemi ogrodowej?

 

Obecnie dostęp do ziemi ogrodowej jest bardzo łatwy. Nasza firma stara się, by klienci mogli dokonać zakupu różnych rodzajów ziemi, które idealnie sprawdzą się na ich posesjach. Na zakup ziemi ogrodowej od producenta powinny się zdecydować przede wszystkim osoby, w których ogrodach ziemia nie pozwala na posadzenie roślin. Dotyczy to przede wszystkim gleb piaszczystych, suchych, gliniastych i nieprzepuszczających wody. Oczywiście są one przystosowane do sadzenia konkretnych rodzajów roślin, jednak jeżeli zależy Państwu na posiadaniu innych gatunków, to wtedy zakup ziemi ogrodowej będzie najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo nasza oferta skierowana jest także do osób, które poszukują sposobu na urozmaicenie przestrzeni ogrodowej i potrzebują dodatkowej ziemi służącej do stworzenia rabat, skalniaków, skrzyni i donic na rośliny. Dzięki odpowiedniej ilości ziemi ogrodowej Twój ogród nabierze nowego charakteru i stanie się miejscem przyjaznym dla roślin.

 

Ziemia ogrodowa, jako sposób na poprawę jakości gleby

 

Zakup ziemi ogrodowej od producenta oprócz możliwości stworzenia przestrzeni do sadzenia roślin pozwala także na wpłynięcie na jakość gleby. Prawidłowe dostosowanie ziemi do podłoża poprawia klasę gleby, a co za tym idzie daje możliwość prowadzenia efektywniejszej uprawy. Dostępne w naszej ofercie uniwersalne ziemie sprawiają, że zawarta w nich materia organiczna rozluźnia glebę i pomaga jej w zachowaniu wilgoci. Dodatkowo w ten sposób dostarcza się jej składniki pokarmowe z nawozów mineralnych, które na długi czas odżywiają ziemie i poprawiają jej stan. Dzięki temu zasadzane rośliny i sadzonki są lepiej ukorzenione i mają lepsze możliwości do rozwoju.

 

Zalety współpracy z producentem ziemi ogrodowej

 

Jako producent ziemi ogrodowej za cel stawiamy sobie dostarczanie naszym klientom materiałów najwyższej jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ziemia pozyskiwana podczas uporządkowywania terenu może być nieco zanieczyszczona. W związku z tym dokładnie dbamy o to, by odpowiednio ją oczyścić i sprawić, że będzie mogła być powtórnie wykorzystana. Oferując ziemię ogrodową sugerujemy naszym klientom, jak dobrać jej rodzaj do podłoża oraz planowanego zastosowania. Pomagamy także w wyborze ilości zamawianej ziemi, dostosowanej do wielkości terenu, potrzeb gleby oraz planowanych prac. Gwarantujemy, że produkowana przez nas ziemia ogrodowa jest materiałem najlepszej jakości, który doskonale sprawdza się na działkach w Gdyni i okolicach. Wśród naszych usług znajdą Państwo oczywiście możliwość bezpiecznego i szybkiego transportu zakupionej ziemi w wybrane miejsce.

 

Ziemia ogrodnicza własnej produkcji do przestrzeni miejskiej

 

Przygotowując naszą ofertę produkcji i sprzedaży ziemi ogrodowej pod uwagę braliśmy zarówno potrzeby klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców i firm świadczących usługi dla miast. Jesteśmy w stanie dostarczyć ziemię przystosowaną do wykorzystania w przestrzeni miejskiej. Oferujemy większe ilości produktów, które z powodzeniem wypełnią parki, skwery i place. Nasza ziemia może być podłożem pod trawnik lub rośliny. Można na niej zasadzić kwiaty i krzewy. To doskonały sposób na urozmaicenie przestrzeni w miastach i ponowne wykorzystanie materiałów.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy