Roboty ziemne, wykopy i rozbiórki na Pomorzu

Firma KRAZ specjalizuje się w usługowej realizacji zleceń związanych z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu budowlanego. Spośród firm działających na Pomorzu w tym samym sektorze usług, wyróżnia nas daleko idąca odpowiedzialność za otrzymane zlecenia robót ziemnych, rozbiórek, transportu ciężarowego itp. Czujemy się zobowiązani do wykonywania prac w taki sposób, jakbyśmy realizowali je dla własnych, prywatnych celów. Dlatego współpraca z nami układa się pomyślnie, bez komplikacji i nieporozumień. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, wykwalifikowanej kadrze pracowników i nowoczesnemu sprzętowi, zlecone nam prace wykonujemy rzetelnie i terminowo.

 

Roboty ziemne i rozbiórki

 

Działamy na zlecenie firm, instytucji oraz osób prywatnych jako wykonawca robót ziemnych oraz rozbiórek. Przy użyciu własnych koparek, koparko-ładowarek oraz spychaczy robimy profesjonalne wykopy fundamentów, niwelacje terenu, korytowania, wzmocnienia skarp itp. Podejmujemy się wykonania prac, które usprawniają funkcjonowanie komunalnych oczyszczalni ścieków. Użytkowany przez nas sprzęt umożliwia również realizację zleceń związanych z rozbiórką obiektów różnego typu. W kontrolowany i mało uciążliwy sposób przeprowadzamy rozbiórki dowolnej wielkości hal, budynków mieszkalnych i gospodarczych, wiat oraz garaży. Działamy sprawnie i skutecznie, bez względu na stopień skomplikowania prac oraz trudności związane z kłopotliwym terenem czy też położeniem przeznaczonych do wyburzenia budynków. Zapewniamy również wywóz ziemi i gruzu, co może być traktowane jako kontynuacja naszych prac lub samodzielnie realizowana usługa.

 

Produkcja ziemi ogrodniczej i kruszywa

 

Dostarczamy klientom kruszywo betonowe oraz produkowaną we własnym zakresie ziemię ogrodniczą. Zabezpieczamy w te materiały przedsięwzięcia zakrojone na małą i dużą skalę. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość kruszywa na miejsca budowy dróg, parkingów, podjazdów, zawsze dotrzymując uzgodnionych z inwestorem terminów dostaw. Podobnie jest ze sprzedażą ziemi ogrodniczej, którą produkujemy w nieograniczonych ilościach, wydobywając ją z przebadanego gruntu, a następnie oczyszczając. Ziemia, którą oferujemy, nadaje się jako podłoże m.in. zakładanych trawników i skwerów, jak również do nasadzeń różnego rodzaju roślin ozdobnych, krzewów i drzew.

 

Wynajem sprzętu i kontenerów

 

Prowadzimy także działalność związaną z wynajmem maszyn budowlanych. Oddajemy do dyspozycji klientów sprzęt w postaci koparek gąsiennicowych, koparko-ładowarek, spychaczy, wywrotek i wielu innych. Są to w pełni sprawne technicznie maszyny o szerokim zakresie roboczym. Umożliwiają m.in. organizację przeładunku materiałów sypkich, oddzielenie urobku od gruntu, wykonanie różnej wielkości nasypów, wyrównanie terenu oraz wywóz ziemi. Do oferty wynajmu dodaliśmy w ostatnim czasie różnej wielkości kontenery. Ich okresowa dzierżawa usprawnia m.in. uporządkowanie przeznaczonego do wywozu gruzu lub organizację gospodarki odpadami komunalnymi. Obok atrakcyjnych warunków wynajmu, zapewniamy doradztwo, które ułatwi wybór kontenera o pojemności dostosowanej do jednostkowych potrzeb.

Jeżeli zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą usług, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i omówienia warunków współpracy. Jesteśmy przekonani, że w toku indywidualnych rozmów wypracujemy porozumienie satysfakcjonujące obie strony umowy.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy