Wynajem kontenerów

wstecz

Z uwagi na charakter naszej działalności powiązanej z pracami ziemnymi, rozbiórkami budynków czy też produkcją ziemi ogrodniczej, zdecydowaliśmy o rozszerzeniu oferty o wynajem kontenerów. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom jeszcze większy zakres usług możliwych do realizacji w obrębie umowy z jedną firmą – z przedsiębiorstwem KRAZ.

Prowadzimy wynajem kontenerów o rozmaitej pojemności, przeznaczonych do celu składowania różnego rodzaju odpadów. Standardowo nasze kontenery używane są do gromadzenia śmieci komunalnych, wytwarzanych w codziennym życiu, np. w obrębie jednego osiedla mieszkaniowego. Oferujemy je również klientom, którzy potrzebują kontenera na gruz i odpady powstałe na skutek budowy lub remontu. Przypominamy, że zgodnie z przepisami o ochronie środowiska, tego rodzaju odpadów nie można mieszać ze śmieciami komunalnymi. Dlatego przygotowując się do inwestycji, takiej jak remont lub budowa np. domu, na czas realizacji warto wyposażyć się w dostosowany wielkością pojemnik na odpady takie jak: puszki po lakierach i farbach, styropian, skrawki płytek itp. Wynajmowane przez nas kontenery mogą też służyć do składowania odpadów zielonych, uzyskiwanych chociażby w trakcie wymiany podłoża w ogrodzie. Z uwagi na dużą szczelność można trzymać w nich piasek, glinę i inne materiały sypkie wyprodukowane podczas zagospodarowywania terenów zielonych. Kontener to też dobry sposób na pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego.

Zachęcamy do porównania cen, jakie proponujemy za wynajem naszych kontenerów. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta jest jedną z najkorzystniejszych w województwie pomorskim. Państwo mogą się o tym przekonać, wysyłając do nas e-maila bądź kontaktując się z naszym biurem telefonicznie.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy