Wyburzenia budynków - Gdynia

wstecz

Poza robotami ziemnymi firma KRAZ świadczy profesjonalne usługi rozbiórkowe. Podejmujemy się wyburzeń budynków i innych obiektów w Gdyni i na terenie całego województwa pomorskiego. Zlecone nam rozbiórki wykonujemy dokładnie i bezpiecznie. Wyburzeń dokonujemy metodą mechaniczną. Własny transport pozwala nam na bieżąco pozbywać się gruzu, z którego w procesie recyklingu pozyskujemy później kruszywo betonowe. Oferujemy jego sprzedaż, a także transport w miejsce wyznaczone przez klienta. Dbamy o to, by było ono dokładnie posortowane i sprawdzone. Zależny nam na wykonywaniu kompleksowych usług, które w pełni zadowolą klientów.

 

Profesjonalne wyburzenia obiektów

 

Wyburzanie budynków to proces, który z uwagi na bezpieczeństwo wymaga ogromnego skupienia i precyzji. Bywa też uciążliwy dla sąsiadów, m.in. dlatego powinien być wykonany przez profesjonalną i doświadczoną firmę. Powierzenie rozbiórki fachowcom z naszego przedsiębiorstwa daje gwarancję, tego, że wszystkie związane z nią niedogodności zostaną zredukowane do niezbędnego minimum. Zlecone nam wyburzenie będzie przeprowadzone sprawnie, szybko i niekłopotliwie, a pozyskane z rozbiórki materiały zostaną starannie posegregowane i przeznaczone do utylizacji bądź na przerób. Wybór naszej firmy to także pewność oddania nieruchomości w dobre ręce. Wyburzenia realizowane są przy użyciu ciężkiego sprzętu, w związku z tym często brak doświadczenia powoduje duże szkody w obrębie działki. Ponieważ działamy także w zakresie prac ziemnych, pozostawiamy po sobie idealnie uporządkowany i opcjonalnie wyrównany teren.

 

Od czego zależy cena wyburzenia budynku?

 

Nasze prace wyburzeniowe obejmują niszczenie budynków o różnej specyfice. Zajmujemy się zarówno wyburzaniem mniejszych, jak i większych obiektów. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami. Cennik naszych usług uzależniony jest od kilku czynników. Po pierwsze wiąże się z rodzajem i zakresem wykonywanych prac, czyli wielkością obiektów. Po drugie cenę uzależniamy także od materiału, z którego wykonane są budynki oraz jego grubości. Przykładowo ściany wykonane z drewna zazwyczaj nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Do ich wyburzenia wystarczą podstawowe metody i narzędzia. Budynki z cegieł, czy betonu są obiektami, których wyburzenie wymaga większego nakładu pracy oraz wykorzystania większych maszyn. Z tego powodu w tym przypadku usługa będzie zdecydowanie droższa. Cena rozbiórki zależy także od stanu budynku. Im jest on lepszy tym więcej materiałów można odzyskać i zmniejszyć koszty pracy. Podczas spotkania z klientami zawsze zaznajamiamy ich z naszą ofertą wyburzania budynków oraz informujemy wstępie, jakie mogą być koszty wykonania takiej usługi. Oferujemy konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi firmami z Gdyni.

 

Kiedy należy zdecydować się na wyburzenie budynku?

 

Wyburzanie budynków jest dość niebezpiecznym, a do tego skomplikowanym przedsięwzięciem. Z tego powodu powinno być ono wykonywane tylko i wyłączenie przez firmy do tego uprawnione. W większości przypadków właściciele obiektów potrzebują pozwolenia na wykonywanie takich czynności. Nasza firma dysponuje odpowiednim sprzętem, który pozwala na bezpieczne i precyzyjne wyburzenie budynków.

Kiedy warto zdecydować się na wyburzenie budynku?

  • Gdy stan techniczny budynku jest zły i grozi jego zawalenie.
  • Gdy budynek nie nadaje się już do pełnienia swoich funkcji.
  • Gdy koszty remontu budynku są wyższe niż koszty stworzenia nowego obiektu.
  • Gdy obiekty przeszkadzają w stworzeniu nowych inwestycji.

Na wyburzenie obiektów mogą zdecydować się ich właściciele w momencie, w którym budynki nie spełniają swoich zadań oraz są zbędnym elementem zajmującym powierzchnię działki. Wyburzenie może także zostać zlecone odgórnie w sytuacji, gdy obiekt stwarza niebezpieczeństwo.

 

Jak wygląda proces wyburzania budynku ma terenie województwa pomorskiego?

 

Wyburzanie budynku nie jest prostym procesem. Zawsze wymaga od nas dokładnego zapoznania się z terenem, specyfiką obiektów, a także przyczyną podjęcia decyzji o wyburzeniu. Rozpoczynając prace wyburzeniowe zawsze dbamy o odpowiednie zabezpieczenie terenu. Odłączamy wszystkie media i sprawdzamy, czy teren nadaje się do przeprowadzenia wyburzenia. Następnie przechodzimy do procesu burzenia. Zazwyczaj korzystamy przede wszystkim z dźwigów, kaparek i spychaczy. Czasem wykonujemy manualną rozbiórkę, która polega na niszczeniu poszczególnych kondygnacji. Cały proces przeprowadzamy z zachowaniem należytych środków ostrożności. Odpowiednio zabezpieczamy teren oraz obiekty, które znajdują się w pobliżu. Na koniec porządkujemy obszar. Wywozimy gruz i inne materiały pozostałe po wyburzeniu.

Jeżeli mają Państwo przeznaczony do rozbiórki jakikolwiek obiekt, czy to małą, drewnianą wiatę, wielokondygnacyjną, murowaną kamienicę, czy też halę stalową o dużej kubaturze, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie Państwu pomóc w szybkim uporaniu się z tym zadaniem.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy