Wyburzenia budynków - Gdynia

wstecz

Poza robotami ziemnymi firma KRAZ świadczy profesjonalne usługi rozbiórkowe. Podejmujemy się wyburzeń budynków i innych obiektów na terenie całego województwa pomorskiego. Zlecone nam rozbiórki wykonujemy dokładnie i bezpiecznie. Wyburzeń dokonujemy metoda mechaniczną. Własny transport pozwala nam na bieżąco pozbywać się gruzu, z którego w procesie recyklingu pozyskujemy później kruszywo betonowe.

Sprawne, szybkie i niekłopotliwe rozbiórki

Wyburzanie budynków to proces, który z uwagi na bezpieczeństwo wymaga ogromnego skupienia i precyzji. Bywa też uciążliwy dla sąsiadów, m.in. dlatego powinien być wykonany przez profesjonalną i doświadczoną firmę. Powierzenie rozbiórki fachowcom z naszego przedsiębiorstwa daje gwarancję, że wszystkie związane z nią niedogodności zostaną zredukowane do niezbędnego minimum. Zlecone nam wyburzenie będzie przeprowadzone sprawnie, szybko i niekłopotliwie, a pozyskane z rozbiórki materiały zostaną starannie posegregowane i przeznaczone do utylizacji bądź na przerób. Wybór naszej firmy to także pewność oddania nieruchomości w dobre ręce. Ponieważ wyburzenia realizowane są przy użyciu ciężkiego sprzętu, często brak doświadczenia powoduje duże szkody w obrębie działki. Ponieważ działamy także w zakresie prac ziemnych, pozostawiamy po sobie idealnie uporządkowany i opcjonalnie wyrównany teren.

Jeżeli mają Państwo przeznaczony do rozbiórki jakikolwiek obiekt, czy to małą, drewnianą wiatę, wielokondygnacyjną, murowaną kamienicę, czy też halę stalową o dużej kubaturze, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie Państwu pomóc w szybkim uporaniu się z tym zadaniem.

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy