Prace ziemne i sprzedaż ziemi ogrodniczej w Gdyni

Firma Prywatna "KRAZ" powstała w 1989 jako firma transportowa korzystająca wyłącznie z dwóch ukraińskich ciężarówek m-ki "KRAZ".

Stąd też zaczerpnęliśmy nazwę dla naszej działalności. W następnych latach, oprócz świadczenia usług transportowych, zajęliśmy się również innymi działaniami związanymi z branżą budowlaną. Poszerzyliśmy ofertę o rozbiórki budynków, a po zakupieniu koparek, zaczęliśmy działać również na polu robót ziemnych i wykopów.

 

Ze względu na stale rosnące wymagania inwestorów i dużą konkurencję na rynku, firma "KRAZ" systematycznie zwiększała swój tabor stawiając na nowoczesne, wysokowydajne maszyny budowlane i samochody. Równolegle zdobywaliśmy doświadczenie podczas realizacji zadań budowlanych związanych z pracami ziemnymi i hydrotechnicznymi. Prowadząc wykopy i inne prace ziemne staliśmy się także producentem ziemi ogrodniczej.

 

Naszą dewizą jest solidność i terminowość wykonywanych prac. Od początku istnienia firmy realizujemy zadania stawiane przez największych, średnich i małych inwestorów. Początkowo realizowaliśmy zlecenia wyłącznie w samej Gdyni, z czasem jednak zaczęliśmy dostawać oferty z całego województwa pomorskiego. O zadowoleniu z naszych usług świadczyć mogą listy referencyjne od instytucji dla których pracowaliśmy.

 

Życzymy pomyślnych wiatrów podczas realizacji wspólnych przedsięwzięć gospodarczych i zapraszamy do współpracy.

 

Jarosław i Tomasz Styn

sprzedaż ziemi ogrodniczej sprawdź ofertę

nasi partnerzy

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

Kurt Konig

EC Wybrzeże

Eko Wik

dane kontaktowe

telefon

Jarosław Styn

602 293 604

   
   
telefon

Tomasz Styn

604 101 288

   
   
wskaźnik

FIRMA PRYWATNA

"KRAZ" TRANSPORT

WYKOPY TOMASZ STYN

 

81-107 Gdynia

ul. Płk. Dąbka 22a/3

 

tel/fax 58 625 35 87

kraz@post.pl

 

NIP: 958-001-36-03

formularz kontaktowy